Zobacz więcej ofert pracy

pracownik produkcji

Work Express Sp.zo.o.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5966 dni temu

Ogłoszenie numer: 44590, z dnia 2008-05-27

Work Express Sp. z o.o. - Lokalizacja: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała ; Ilość pracowników: 60 - http://www.workexpress.pl Agencja Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a) to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe - silna motywacja - pełna dyspozycyjność

Oferujemy

- umowę o pracę - praca w systemie zmianowym - wynagrodzenie 1400 zł brutto/m-c