Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
pracownik produkcji

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
6251 dni temu

Ogłoszenie numer: 30057, z dnia 2007-06-06

Mika Plus Sp. Jawna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej 3B tel./fax 71/358 44 25, 351 31 00 zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku krajowym.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

praca przy produkcji grzejników - system jednozmianwy

Wymagania

- wykształcenie min. zsadnicze zawodowe - doświadczenie w zakresie prac ślusarskich, spawania mile widziane - dobry stan zdrowia - silna motywacja do pracy - uregulowany stosunek do służby wojskowej

Oferujemy

- pracę w młodym zespole - wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami w pracy - możliwość zdobycia uprawnień i umiejętności praktycznych w zakresie spawania