Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik produkcji

TelForceOne S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4910 dni temu

TelForceOne Spółka Akcyjna to największy polski importer, dystrybutor oraz producent urządzeń mobilnych i akcesoriów do nich. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TelForceOne, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że TelForceOne jest dla wielu solidnym i sprawdzonym partnerem. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi - wszystko elastycznie dopasowane do potrzeb Klienta. Silną pozycję zdobyliśmy dzięki konsekwencji i profesjonalizmowi. Przywiązujemy wagę przede wszystkim do wiedzy, jakości i dostępności.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • testowanie i kontrola jakości
Wymagania:
  • dokładność, zdolności manualne
  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
  • samodzielność
  • systematyczność
Oferujemy:
  • pracę dla lidera rynku w swojej branży
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju przy nowo wdrażanym projekcie

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.