Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRACOWNIK PRODUKCJI

TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND SP. Z O.O.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4992 dni temu

Ogłoszenie numer: 126042, z dnia 2010-12-14

Toyota Motor Industries Poland to producent silników Diesla, z siedzibą w Jelczu–Laskowicach. W związku z planowanym zwiększeniem produkcji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Praca w jednym z działów produkcyjnych:
ODLEWNIA - obsługa urządzeń odlewniczych, przygotowywanie form i rdzeni, kontrola odlewanych detali
OBRÓBKA - obsługa obrabiarek CNC
MONTAŻ - praca na linii montażowej silników, obsługa kabin testowych
LOGISTYKA WEWNĘTRZNA - zaopatrzenie linii, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie wysyłek

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe (w dowolnym zawodzie) - predyspozycje do pracy fizycznej - mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej MANPOWER - wynagrodzenie 2030zł brutto - szkolenia zawodowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji - bezpieczne warunki pracy (m.in. zapewnione środki ochrony osobistej, odzież robocza i jej serwis) - dofinansowanie do posiłków - dogodny dojazd z Wrocławia, Oławy, Strzelina, Oleśnicy, Brzegu, Jelcza-Laskowic, Skarbimierza, Wiązowa (dostosowany do godzin pracy)