Najnowsze oferty pracy

  • Krawiec / Krawcowa

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Świdnica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    3 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? usługi krawieckie dla klientów sklepu; szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu; szycie dekoracji stołowych i okiennych; fachowe doradztwo.
  • Pracownik do szycia odzieży

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.   Gdynia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie / możliwość przyuczenia.
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Produkcji

NEO-LED S.C.
Wrocław
praca stacjonarna
2971 dni temu

Ogłoszenie numer: 1102151, z dnia 2016-05-30

Profesjonalny  i jednocześnie prężnie rozwijający  się producent systemów oświetleniowych w Polsce, oferujący wyłącznie wyroby najwyższej jakości zarówno dla sektora publicznego jak i klienta indywidualnego w kraju i zagranicą.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PP/05/2016

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku produkcyjnym należeć będzie montaż opraw ledowych, lutowanie i składanie podzespołów, kompletowanie produktów w programie SUBIEKT, dbanie o sprawny i terminowy proces produkcji, realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym

Wymagania

  • Znajomość zagadnień elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy ze stacją lutowniczą
  • Zaangażowanie w pracę, samodyscyplina
  • Przestrzeganie jasno określonych zasad pracy
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Znajomość programu sprzedażowego SUBIEKT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • Cykl specjalistycznych szkoleń w siedzibie firmy, zdobywanie doświadczenia i podnoszenie Twoich kwalifikacji
  • Praca w trybie jednozmianowym
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie