Pracownik produkcji w piekarni

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowska 15A
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
14 godz. temu
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowska 15A

Firma TOPAZ działająca od 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i posiadamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, Browar Restauracyjny BROFAKTURA, budujemy galerie handlowe, inwestycje deweloperskie itd. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Aktualnie do naszej nowej Piekarni Sokołowskiej (ul. Ząbkowska 15A w Sokołowie Podlaskim) poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik produkcji w piekarni

Twoje główne zadania:
  • pakowanie gotowych wyrobów piekarniczych wg ustalonych procedur
  • przygotowanie produktów piekarni do sprzedaży
  • współpraca z innymi pracownikami piekarni w zakresie pomocniczych prac produkcyjnych
  • dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, na produkcji - mile widziane
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • zaangażowania i sumienności w realizację przydzielonych zadań
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności skutecznej współpracy w zespole
Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę (lub umowę zlecenie - do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na lokalnym rynku

Poznaj

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ - ulubione miejsce na zakupy dla twojej rodziny! Jest rok 1993. Zbigniew Paczóski, młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego, otwiera pierwszy sklep spożywczy TOPAZ na ulicy Kolejowej w tym samym mieście, w którym zaopatruje okolicznych mieszkańców w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. I tak właśnie powstała Sieć TOPAZ, która przez kolejne 25 lat istnienia wypracowała wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę. A co za tym idzie – silną pozycję na regionalnym rynku, której nie zaszkodziła nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych. Kiedy ten sektor na rynku stawał się coraz bardziej zatłoczony, wydawało mi się, że konkurowanie przedsiębiorstwa z polskim kapitałem z firmą zagraniczną było nierealne. Jednak udało się. Każdy kolejny zbudowany i otwarty polski supermarket TOPAZ jest częścią marki, której sklepy odwiedza 1,5 miliona Klientów. Proponujemy ponad 35 tysięcy najwyższej jakości produktów od około 600 producentów i dostawców z całej Polski. Na uwagę zasługuje również fakt, że w programie lojalnościowym Karta Stałego Klienta w sklepie spożywczym TOPAZ – niezależnie od tego, czy znajduje się w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, czy Sokołowie Podlaskim, korzysta już ponad 350 tysięcy osób, z czego przynajmniej raz w tygodniu używa jej blisko 70% wszystkich posiadaczy – podsumowuje Zbigniew Paczóski, właściciel i twórca sukcesu Sieci Sklepów Topaz.Marka Topaz to już nie tylko sklepy spożywcze, ale też stacje paliw, własne zakłady produkcyjne , nowoczesne centrum dystrybucyjne. Nasza firma jest znaczącym pracodawcą w regionie i zatrudnia już ponad 2300 osób.