Praca.pl Praca śląskie Bytom Tapicer Bytom
Pracownik produkcji mebli tapicerowanych

Klient portalu Praca.pl
Bytom
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9208459, z dnia 2024-08-14

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Obsługa tapicerska mebli do sypialni

Wymagania

  • Zręczność manualna
  • Zdolność do pracy w grupie
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.