Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Koszalin
Pracownik produkcji - filetowanie ryb

DWG POLSKA Sp. z o.o.
Koszalin
praca stacjonarna
4781 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej o numerze certyfikatu 6678 poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:
  • Praca w dziale filetowania ręcznego oraz mechanicznego ryb świeżych
  • Praca w systemie II zmianowym

Wymagania:
  • Doświadczenie przy obróbce i filetowaniu ryb lub w przetwórstwie spożywczym
  • Książeczka Sanepid
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności manualne
  • Dokładność

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie 1400zl brutto + premię
  • Transport do miejsca pracy