Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Pracownik prefabrykacji rur

IPF 2 spółka z o. o.
łódzkie
praca stacjonarna
3010 dni temu

Agencja Pracy IPF 2 sp. z o. o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji
wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:
Nr ref.: PrefRur19052016
Opis stanowiska:

- przygotowanie rurze stali czarnej i nierdzewnej do montowania i spawania
- cięcie piłą, przycinanie, fazowanie, trasowanie, szlifowanie
- grubość tworzywa 1.6-3mm (stal nierdzewna),2.9-6.3mm (stal czarna)

Wymagania:

- min. 2-letniedoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy
- b. dobra znajomość rysunku izometrycznego
- umiejętnośćobsługi podstawowych narzędzi ślusarskich
- dobra organizacja pracy i samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie;
- bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatny przejazd do pracy za granicę;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu doPoznania;