Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik porządkowy

Serwis Personalny Sp. z o.o. Oddział Wrocław
dolnośląskie, Wrocław /ul. Legnicka
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 27842, z dnia 2007-03-28

Serwis Personalny SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław /ul. Legnicka

Nr Ref.: WR/CC/03

Opis stanowiska

- sprzątanie hali i zaplecza marketu

Wymagania

-wymagana ogólna sprawność fizyczna -mile widziane kobiety w wieku 18-26 -mile widziani uczniowie/studenci -brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku -dyspozycyjność pn-pt, lub weekendy

Oferujemy

-umowa Zlecenie -praca na 3 zmiany, grafik pracy ustalany indywidualnie -wynagrodzenie godzinowe brutto 6zł(6:00-22:00), 7zł(22:00-6:00) + premia uznaniowa