Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik Pomocy Technicznej

MAPI Przedsiębiorstwo Informatyczne
Wrocław
praca stacjonarna
6844 dni temu

Ogłoszenie numer: 17543, z dnia 2006-01-24

Producent oprogramowania dla firm cateringowych i poligrafii.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - zapewnienie pomocy użytkownikom końcowym aplikacji - telefoniczne przyjmowanie i obsługa zgłoszeń

Wymagania

- znajomość obsługi i instalacji systemów Windows; - znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych; - umiejętność analizy i samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych; - znajomość Delphi - wysoka kultura osobista; - dobra komunikatywność;

Oferujemy

- stałą pracę - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - samodzielność