Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik /Pomocnik Działu Obsługi Klienta

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6213 dni temu

Ogłoszenie numer: 32397, z dnia 2007-07-26

Praca na Zawadach - okolice MALTY / Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Po/sp/in/DOK

Opis stanowiska

Pomoc w Działe Obsługi Klienta

Wymagania

-komunikatywność, -znajomość obslugi komputera ( wymagana obowiązkowo biegla znajomość Exela), -sumienność - podstawy angielskiego - mile widziana osoba ucząca się zaocznie.

Oferujemy

- Praca w wymiarze 4 godzin dziennie, 8-12 , 9 -13 do uzgodnienia z przełożonym - Praca w dużej firmie produkcujnej - Praca od zaraz, umowa-zlecenie, stawka 8,35 zł/h brutto czyli 7 zł/h netto / w skali miesiąca około 700 zł brutto.