Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
pracownik ogólnobudowlany/pomocnik dekarza/pomocnik budowlany

PPUH REMDEK s.c.
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca mobilna
15 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9193531, z dnia 2024-08-06

Firma budowlana z Gdańska zajmująca się kompleksową obsługą budownictwa zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany/ pomocnik

pomocnik dekarza

Miejsce pracy: Gdańsk i okolice.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

wykonywanie prac ogólnobudowlanych/pomoc przy wykonywaniu robót budowlanych

wykonywanie prac fizycznych zleconych przez kierownika budowy

utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac

dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy

przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj