Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony

ASCOPOL SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6678 dni temu

Ogłoszenie numer: 21356, z dnia 2006-07-07

ASCOPOL Sp. z o.o. jest liderem na rynku dolnośląskim działającym w branży osób i mienia. Zajmuje sie także projektowaniem i montażem systemów zabezpieczeń, monitoringiem systemów alarmowych wraz z podjazdami grup interwencyjnych. Ascopol świadczy równiez usługi transportowe ASCOTAXI.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

ochrona obiektów

Wymagania

-wykształcenie min. zawodowe -niekaralność -mile widziana licencja pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość korzystania z funduszu socjalnego, możliwość korzystania z zajęć na basenie, siłowni i rehabilitacji, szkolenia branżowe i językowe