Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Obsługi Klienta

KFC Olsztyn MB
Olsztyn
praca stacjonarna
2940 dni temu

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: PO/MB02092016
Zadania:

Staramy się uczynić KFC restauracja wyjątkową. Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę gościnności i lubisz pracę z ludźmi , to jest to praca właśnie dla Ciebie !

Oferujemy:

- Ciekawa , stabilna , pełna wyzwań praca
- Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
- Praca w przyjaznej atmosferze , w dynamicznym , otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
- Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
- Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy