Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Pracownik obsługi do sklepu na lotnisku

FALLWORK Sp zo.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2673 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz - Nr ref.: PSLBYDG/06/2017
Opis stanowiska:
  • przyjazna obsługa klienta
  • praca na kasie fiskalnej
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu
Wymagania:
  • książeczka sanepid
  • wysoka kultura osobista
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • otwartość pracy w grupie
  • miłe usposobienie
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy:
  • zatrudnienie oparte na umowie zleceniu
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w energicznym zespole

* Oferta Pracy Tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302