Praca.pl Praca Mazowieckie Kobyłka
Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Kobyłka
praca stacjonarna
3 godz. temu
Miejsce pracy: Kobyłka
Numer: StPr/24/1216
OBOWIĄZKI:
1)Nauka sporządzania pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych (wnioski do urzędów, pisma do Klientów) 2)Nauka przyjmowania i podziału korespondencji: -rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, -wpisywanie pism do dziennika korespondencyjnego, -adresowanie i wysyłanie korespondencji -podział korespondencji przychodzącej -przygotowanie korespondencji do wysyłania 3)Nauka obsługi klienta: -przyjmowanie Klientów -pomoc przy kierowaniu Klientów do dopowiedniego pracownika 4)Nauka i obsługa urządzeń biurowych 5)Nauka kompletowania załączników do wniosków niezbędnych do realizacji inwestycji 6)Nauka obsługi programu księgowego Wapro mag 7)Nauka wprowadzania nowych zleceń do systemu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kobyłka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Dorota Rakowska
d.rakowska@pup.wolomin.pl
227637346

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie od pośrednika pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie