Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Wartownik Służby Ochrony Lotniska

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    11 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: obsługa pasażerów w punktach kontroli bezpieczeństwa, zdobycie uprawnień OKB (operator kontroli bezpieczeństwa) i docelowo zmiana stanowiska na Wartownika SOL, realizacja zgodnego z przepisami prawa procesu kontroli bezpieczeństwa,...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Pracownik lotniska Warszawa
Pracownik obsługi bagażowa na lotnisku

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2637 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: ob-bag-lot/2017
Opis stanowiska:

Szukasz pracy ze stabilnym zatrudnieniem

Nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej

Skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje cv!

Praca na lotnisku

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Sortowanie bagażu, frachtu i poczty
  • Załadunek i rozładunek bagażu, frachtu, poczty do/z samolotu
  • Obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego (m.in. taśmociągi, schody pasażerskie, agregaty prądotwórcze)
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy
  • niekaralność
  • wykształcenie -min. zawodowe
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o wieloletniej tradyc
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia i certyfikaty
  • pracę w miłej atmosferze
  • dofinansowania do biletów sportowo - rekreacyjnych
  • dofinansowania do wczasów
  • prywatną opiekę medyczną
  • bony na lunch

*Oferta pracy stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302