Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Muzeum

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2746 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: MUZ/2017
Opis stanowiska:
  • informowanie gości o aktualnej ofercie Muzeum, kierunkach zwiedzania
  • wskazywanie miejsc wydarzeń aktualnie odbywających się w Muzeum
  • udzielanie wsparcia podczas ewakuacji budynku
  • regulowanie ruchu zwiedzających
  • dodatkowe zadania zlecone przez Pracodawcę
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B2) - WARUNEK KONIECZNY!
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji, znajomość zasad savoir-vivre
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • umiejętność i chęć udzielania pomocy, dzielenia się wiedzą
  • entuzjazm, zaangażowanie i motywacja do pracy z ludźmi
  • nienaganna prezencja, dbałość o schludny i estetyczny wygląd
  • dyspozycyjność - praca w tygodniu jak również w weekendy

Oferujemy:
  • umowę cywilnoprawną ze składkami ZUS
  • przyjazną atmosferę
  • pracę od zaraz, w systemie zmianowym
  • elastyczny grafik

*oferta pracy tymczasowej