Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Mobilnego Serwisu Opon

Oponix.pl S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5477 dni temu

Ogłoszenie numer: 78766, z dnia 2009-10-20

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:
  • wymianę i naprawę ogumienia (usługa realizowana u klienta przy wykorzystaniu Mobilnego Serwisu Opon)
  • obsługę klienta;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (serwis samochodowy);
  • odpowiedzialności;
  • rzetelności;
  • pracowitości;
  • dyspozycyjności;
  • mile widziani absolwenci szkół samochodowych;

Oferujemy

Pracownikom oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie podstawowe i motywacyjny system premiowy;