Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik McCafe

McDonalds Polska Sp. z o.o.
wielkopolskie, Koło
praca stacjonarna
5278 dni temu

Ogłoszenie numer: 88149, z dnia 2010-02-02

Rekrutacja prowadzona do nowo otwieranych restauracji w Kole (Mop Police i Mop Łęka)

Miejsce pracy: wielkopolskie, Koło

Nr Ref.: McCafe/Koło

Opis stanowiska

  • obsługa gości na wysokim poziomie
  • całkowite przygotowanie deserów (ciast, ciastek)
  • parzenie i przygotowanie różnych rodzajów kaw
  • utrzymanie w czystości stanowisk pracy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na potrzeby gości
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferujemy

  • uczciwe warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)
  • profesjonalne szkolenia