Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Pracownik Marketingu do Działu Wentylacji|Pracowników do produkcji systemów wentylacyjnych

Firma BARTOSZ Sp.j. Bujwicki, Sobiech, Cybulko
Białystok
praca stacjonarna
5770 dni temu

Ogłoszenie numer: 51904, z dnia 2008-10-27

Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą zestawów hydroforowych, urządzeń do uzdatniania wody, central wentylacyjnych.

Pracownik Marketingu do Działu Wentylacji
Pracowników do produkcji systemów wentylacyjnych

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Firma "Bartosz” zatrudni Pracownika Marketingu do Działu Wentylacji oraz pracowników do produkcji systemów wentylacyjnych

Wymagania

    Wymagania dla Pracownika Marketingu do Działu Wentylacji:
  • Pożądane wykształcenie techniczne: inżynier wentylacji, inżynieria środowiska, projektowanie w branży wentylacyjnej. Wymagania Pracownik do produkcji systemów wentylacyjnych:
  • pożądane kwalifikacje: przygotowanie zawodowe do obróbki metali.

Oferujemy

  • Motywacyjny system płac.