Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK MAGAZYNU

Nikon Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5578 dni temu

Ogłoszenie numer: 65319, z dnia 2009-05-08

Światowy Lider w branży fotograficznej firma Nikon Polska poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • zapewnienie porządku w magazynie,
  • dbanie o odpowiednie rozmieszczenie towaru,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • kontrola i raportowanie stanów magazynowych.
  • Wymagania

  • biegłość w obsłudze programu MS Excel,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • elastyczność w podejściu do problemów i trudności,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet socjalny
  • miłą atmosferę w pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.