Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Magazynu

BEKPOL SP. ZO.O.
Wałbrzych, wałbrzych i okolice
praca stacjonarna
5835 dni temu

Ogłoszenie numer: 49985, z dnia 2008-09-25

Centrum Dystrybucji Wędlin i Mięsa Bekpol Spółka z o.o. to firma odnosząca sukcesy na rodzimym rynku od roku 1993 roku. Firma jest nowoczesną hurtownią o bogatej ofercie zajmującą się sprzedażą oraz dystrybucją wędlin produkowanych w całym kraju od morza do gór. Posiadamy w swojej ofercie ponad 500 pozycji wędlin, mrożonki, konserwy, mięso, drób i sery. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów.

Miejsce pracy: Wałbrzych, wałbrzych i okolice

Opis stanowiska

  • praca przy mięsie i wędlinach na chłodni
  • przyjmowanie i wydawanie towaru

Wymagania

  • podstawy obsługi komputera
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wiek od 30 do 45 lat

Oferujemy

  • pracę w miłym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie