Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRACOWNIK MAGAZYNU

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Poznań-Junikowo
praca stacjonarna
5946 dni temu

Ogłoszenie numer: 42936, z dnia 2008-04-18

Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. (nr rej.:1428/3)k zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań-Junikowo

Nr Ref.: PO/SP/E-P/M

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika magazynu. Prace mają charakter magazynowy, polegają na zbieraniu elementów i segregowaniu ich, układaniu w kartonach.

Wymagania

-ogólna sprawność fizyczna -mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych -dokładność i odpowiedzialność -mile widziane osoby uczące się (najlepiej studenci zaoczni- praca w tygodniu)

Oferujemy

-wynagrodzenie: 8,50 zł brutto/1h - 8-godzinne stałe tygodniowe zmiany z płatną przerwą: 6:00-14;00,14:00-22:00 -pracę od poniedziałku do piątku