Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik magazynu

PPH MAGA
mazowieckie, w Dawidach k. Raszyna
praca stacjonarna
4887 dni temu

Ogłoszenie numer: 146025, z dnia 2011-05-02

PPH MAGA

PPH MAGA jest Firmą założoną w 1991 roku.Zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów z warzyw .

zatrudni:

Pracownika Magazynu .

Miejsce pracy: mazowieckie / w Dawidach k. Raszyna / okolice Warszawy /

Miejsce pracy: mazowieckie, w Dawidach k. Raszyna

Opis stanowiska

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku nalażeć będzie ,
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie ,
  • Sprawność fizyczna - odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.