Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik magazynowy

BRAND Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Ursus
praca stacjonarna
5668 dni temu

Ogłoszenie numer: 59599, z dnia 2009-03-12

Nasza firma działa na szybko rozwijającym się rynku odzieży outletowej. Sprzedajemy odzież wysoko markową najlepszych polskich i firm zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Ursus

Opis stanowiska

- obsługa magazynu z odzieżą; - organizacja wysyłek kurierskich i transportu odzieży do sklepów; - kontrola stanów magazynowych na magazynie głównym; - przewóz towarów;

Wymagania

Poszukujemy pracownika, który: - posiada ważne prawo jazdy; - jest w trakcie studiów zaocznych lub wieczorowych; - biegle obsługuje komputer.

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej na cały etat lub na 3/4 etatu.