Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6343 dni temu

Ogłoszenie numer: 27796, z dnia 2007-03-06

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla firmy usługowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MAG.

Opis stanowiska

Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Praca odbywa się w magazynie naszego Klienta. Magazyn ten mieści się w rejonie Okęcia w Warszawie. Obowiązki na w/w stanowisku m. in. obejmują: - uczestnictwo (i nadzór) w weryfikacji zwrotów produktów do magazynu; - w przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentami a stanem faktycznym: poświadczenie tego faktu w odpowiednim dokumencie; - inne zadania zlecane przez przełożonego związane z obsługą zwrotów i przyjęciem odbioru do magazynu.

Wymagania

- osoby studiujące zaocznie lub wieczorowo (praca trwa do 16); - podstawowa znajomość pakietu MS Office; - dokładność i sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 8 zł brutto za godzinę pracy.