Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
pracownik magazynowy

Leader service Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Warszawa
praca stacjonarna
6438 dni temu

Ogłoszenie numer: 25178, z dnia 2006-11-30

Leader Service to istniejąca od 1999 roku agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Proponujemy przede wszystkim stanowiska pracy czasowej, najczęściej w dużych sklepach jako KASJER, MAGAZYNIER, HOSTESSA lub PRACOWNIK HALI. Nasi zleceniobiorcy obsługują również promocje oraz merchandising. Kiedy trudno znaleźć stałą pracę, bardzo dobrym rozwiązaniem staje się praca tymczasowa, czyli podejmowanie pracy w zastępstwie, jak również podczas prac sezonowych.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Warszawa

Nr Ref.: Warszawa

Opis stanowiska

Wykładanie towaru w marketach w Warszawie, drobne prace porządkowe.

Wymagania

Poszukujemy osób pełnoletnich, dyspozycyjnych, chętnych do podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania - w Warszawie.

Oferujemy

Oferujemy 6.50 brutto za godzinę oraz zakwaterowanie gratis. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w konkursie. Zapisz się już dziś i wygraj atrakcyjną nagrodę. Przyprowadź znajomych, rodzinę- brak górnej granicy wiekowej.