Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracownik linii produkcyjnej

A NOVO
dolnośląskie, Wroclaw - Pietrzykowice
praca stacjonarna
6149 dni temu

Ogłoszenie numer: 37171, z dnia 2007-12-04

A NOVO

Grupa A NOVO jest jednym z głównych dostawców usług serwisowych dla wyrobów elektronicznych na Świecie. Główne płaszczyzny działania to: telekomunikacja multimedia systemy bankowe sprzęt komputerowy technologie informatyczne A Novo zapewnia kompletny serwis wyrobu (transport, zarządzanie magazynowe, sprzęt zastępczy, diagnostykę, naprawy, renowację). Przedsiębiorstwo działające od wielu lat na terenie Wielkiej Brytanii rozszerzyło swoja działalność na terenie Polski i aktualnie potrzebuje 50 pracowników na stanowisku: pracownik linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wroclaw - Pietrzykowice

Opis stanowiska

Pracownik na swoim stanowisku będzie odpowiedzialny za testowanie przekaźników sygnału (dekoderów), sprawdzanie zgodności atestu bezpieczeństwa urządzeń, sprawdzanie jakości urządzeń, serwisowanie urządzeń elektronicznych, pakowanie.

Wymagania

Dobrych zdolności manualnych, podstawowej znajomości zagadnień z zakresu elektroniki i komputerów, zdolności biegłego czytania i pisania, bardzo dobrej komunikacji (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zdolności pracy w grupie, zaangażowania, skuteczności i orientacji na cel, doskonalej organizacji pracy i samodzielności. Własny środek transportu mile widziany.

Oferujemy

Oferujemy potencjalnym pracownikom szkolenie oraz wynagrodzenie miesięczne dla odpowiednich kandydatów 1500 zł. Po 3-miesięcznym okresie próbnym wynagrodzenie wzrośnie do 1750 złotych. Czas pracy i godziny pracy będa przedstawione na spotkaniu informacyjnym z kandydatami.