Praca.pl Praca śląskie Koordynator Prac na Terenie Hali śląskie
Pracownik koordynujący prace monterskie

FALLWORK Sp zo.o.
śląskie, Niemcy
praca stacjonarna
2591 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy - Nr ref.: prfiz-koord/szw/iz/2017
Opis stanowiska:
  • kontrola pracowników pod kątem poprawności wykonywanych zadań, m.in.:poprawne wykonywanie izolacji, oblachowanie wyznaczonych odcinków
  • montaż oraz demontaż izolacji termicznych
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • znajomość jęz.niemieckiego - mile widziana
  • zaangażowanie oraz rzetelność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie miesięczne - 12.000zł/brutto + świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • bezpłatne przejazdy z/do kraju
  • bezpłatne zakwaterowanie

*Oferta pracy stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302