Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK KAWIARNI

Food Team Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6520 dni temu

Ogłoszenie numer: 25182, z dnia 2006-12-22

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA serwująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne i ciepłe, drinki, ciasta, naleśniki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przygotowywanie produktów serwowanych w kawiarni: deserów lodowych, kaw, napojów zimnych i ciepłych, drinków, ciast, naleśników; Obsługa klientów; Produkcja lodów / Przygotowywanie mieszanek lodowych.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy.

Oferujemy

Stabilną pracą na cały etat lub część etatu (także w weekendy) dla osób w pełni dyspozycyjnych i dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych i nie koliduje z zajęciami szkolnymi). Umowę o pracę. Zatrudnimy osoby do kawiarni w nowo-otwieranym centrum handlowym ZŁOTE TARASY (w centrum Warszawy) lub w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW.