Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK KAWIARNI (ZŁOTE TARASY lub GALERIA MOKOTÓW)

Food Team Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6356 dni temu

Ogłoszenie numer: 29876, z dnia 2007-06-04

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA mieszcząca się w centrum handlowym ZŁOTE TARASY (w centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym) i w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne i ciepłe, naleśniki, ciasta.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przygotowywanie i serwowanie produktów oferowanych w kawiarni: deserów lodowych, kaw, napojów zimnych i ciepłych, naleśników, ciast. Obsługa klientów. Prace porządkowe.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy.

Oferujemy

Stabilną pracę w ramach umowy o pracę, w centrum handlowym ZŁOTE TARASY (w centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym) lub w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW, na cały etat lub na część etatu (także w weekendy) dla osób w pełni dyspozycyjnych oraz dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych).