Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik w Zespole Inwentaryzacji

    PKO Bank Polski   Zamość, Partyzantów 15    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa zlecenie
    16 godz.
    W naszym zespole na co dzień: przyjmujemy dokumentację przekazaną przez jednostki banku (rozpakowujemy pudła, sortujemy dokumenty i korespondencję), prowadzimy działania zapewniające sprawną, terminową i bezbłędną realizację procesu skanowania i digitalizacji dokumentacji. To stanowisko...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

FALLWORK Sp zo.o.
kujawsko-pomorskie, Trzciniec
praca stacjonarna
2599 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Trzciniec - Nr ref.: INWENTURA/BYDGOSZCZ/FORDON/DArSZYG
Opis stanowiska:

Inwentaryzacja w dn. 17.09.2017
Lokalizacja: Bydgoszcz Fordon

ZADANIA:

  • wykładanie towaru z powrotem na półki
  • skanowanie asortymentu sklepu do systemu
Wymagania:
  • własny dojazd do sklepu przy ul. Rejewskiego
  • dyspozycyjność w pracy w dniu inwentaryzacji tj od godz. 19:30 do 6:00 w dn. 17.09.2017 (niedziela)
  • aktualna książeczka sanepidu
Oferujemy:
  • stawka 11 zł na rękę
  • wypłata w ciągu tygodnia!
  • możliwość innych prac dodatkowych
  • umowa zlecenie/ o dzieło
  • zatrudnienie online przez internet bez wyjścia z domu!