Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik inwentaryzacji

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4960 dni temu

Ogłoszenie numer: 126564, z dnia 2010-12-17

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 493) istnieje od 2002 roku. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i Warszawie. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko Pracownika Inwentaryzacji.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: INW/PR/11

Opis stanowiska

- kompleksowe weryfikowanie stanu magazynów firmowych - organizowanie pracy własnej oraz osób współpracujących przy inwentaryzacji - dbanie o prawidłowy obieg informacji podczas projektu - fachowe raportowanie o postępach prowadzonej pracy

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu inwentaryzacji - znajomość obsługi skanerów magazynowych - znajomość programów magazynowych - skrupulatność Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi wykazywać się dużą stanowczością oraz asertywno

Oferujemy

- stałe zatrudnienie przy inwentaryzacjach prowadzonych w Firmie Klienta. - praca w dużej stabilnej Firmie. - możliwość przejęcia do pracodawcy użytkownika po okresie próbnym. Uwaga ! Praca obejmuje weekendy podczas których inwentaryzacje odbywają się poza granicami Łodzi ! (całkowity koszt zakwaterowania oraz dojazdu pokrywa pracodawca)