Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik w Zespole Inwentaryzacji

    PKO Bank Polski   Zamość, Partyzantów 15    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa zlecenie
    3 dni
    W naszym zespole na co dzień: przyjmujemy dokumentację przekazaną przez jednostki banku (rozpakowujemy pudła, sortujemy dokumenty i korespondencję), prowadzimy działania zapewniające sprawną, terminową i bezbłędną realizację procesu skanowania i digitalizacji dokumentacji. To stanowisko...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Pracownik ds. inwentaryzacji Warszawa
Pracownik inwentaryzacji sklepu spożywczego

LeasingTeam Group
Warszawa
praca stacjonarna
3153 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005208
Zakres obowiązków:
  • Sprawdzanie stanu sklepu oraz magazynu,
  • Obsługa skanera oraz czytnika kodów kreskowych.
Oczekiwania:
  • Książeczka sanepidowska- warunek konieczny,
  • Uczciwość i rzetelność.
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Praca w godzinach od 20:00 do 8:00, z niedzieli na poniedziałek,
  • Od 22:00 do 06:00 stawka brutto: 15,00 zł/h, w pozostałe godziny: 12,50 zł/h,
  • Okazja podjęcia dodatkowego, jednorazowego zlecenia.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.