Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Knurów
PRACOWNIK INFOLINII z językim niemieckim

Biznes Partner Sp. z o.o.
Knurów
praca stacjonarna
4816 dni temu

Ogłoszenie numer: 147666, z dnia 2011-05-10

poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Knurów

Opis stanowiska

  • obsługa infolinii w kwiaciarni internetowej,

Wymagania

  • płynna znajomość języka niemieckiego
  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie w kontaktach z klientem
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziani studenci
  • mile widziane doświadczenie w pracy telefonicznej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • praca od końca kwietnia do końca maja
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.