Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik infolinii informacyjnej

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
6427 dni temu

Ogłoszenie numer: 27436, z dnia 2007-03-15

Światowy lider branży logistyczno-spedycyjnej, otwierajacy dział obsługi klienta w centrum Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: lodz/tel

Opis stanowiska

Praca w telefonicznym biurze obsługi klienta w centrum Łodzi. Do obowiązków pracowników należało będzie udzielania informacji dzwoniącym klientom na temat aktualnego statusu ich wysyłek oraz udzielanie informacji na temat usług i oferty firmy.

Wymagania

-chęć do pracy -dobra dykcja -dyspozycyjność -mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy

Pracę w jednej z największych firm z branży transportowo logistycznej, w charakterze pracownika udzielającego telefonicznych informacji dla dzwoniących klientów firmy . Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + system premiowy. Stały system szkoleń.

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.