Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Biała Podlaska
Pracownik grupy wiertniczej

ALBREHTA Sp. z o.o.
Biała Podlaska
praca stacjonarna
5822 dni temu

Ogłoszenie numer: 47790, z dnia 2008-08-07

ALBREHTA jest jedyną firmą na polskim rynku HDD działająca w tak szerokim zakresie. Główna siedziba firmy mieści się na terytorium wschodniej Polski. Ponadto posiadamy swoje oddziały na Litwie, w Rosji, Ukrainie, Białorusi a także posiadymy swoje przedstawicielstwa na terenie Niemiec, Belgii i Turcji. Albrehta współpracuje z wieloma podmiotami na całym świecie. Nasza oferta obejmuje m.in. obsługę firm wykonawczych budujących rurociagi metodą poziomego przewiertu sterowanego w pełnym zakresie.

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Opis stanowiska

Praca w grupie wiertniczej z nauką zawodu lub w przypadku kandydatów z doświadczeniem w branży - praca na stanowisku operator maszyny wiertniczej, brygadzista lub wiertacz - płuczkowy.

Wymagania

  • wykształcenie: min średnie - techniczne
  • doświadczenie: w branzy lub pochodnych
  • języki: mile widzana znajomość j. angielskiego i/lub rosyjskiego
  • prawo jazdy: min kat B
  • dyspozycyjność: praca w delegacji - system pracy 12-godzinny

Oferujemy

  • Ciekawą pracę na terenie Polski, Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Szkolenia i naukę zawodu;