Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
pracownik fizyczny

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Chemik"
Wrocław
praca stacjonarna
1908 dni temu

Ogłoszenie numer: 2425559, z dnia 2019-04-26

Kompleksowa obsługa techniczna zasobów mieszkaniowych i terenów przyległych, naprawa bierzących usterek, realizacja projektów i małych inwestycji

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

modernizacja instalacji elektrycznych
prace ślusarsko - spawalnicze i ogólnobudowlane - (malowanie, cięcie, szlifowanie itp)
prace przy utrzymaniu zieleni (rewitalizacja terenów zielonych, koszenie i ciecie żywopłotów)
konserwacja instalacji wodnych, C.O i kanalizacyjnych

Wymagania

osoby z uprawnieniami elektrycznymi do 1 kV
osoby z uprawnieniami spawalniczymi (elektroda otulona)
osoby bez uprawnień do prac technicznych i ogólnobudowlanych

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
praca na jedną zmianę
podstawowy pakiet świadczeń socjalnych
możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji