Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik fabryki samochodów

STAFF PARTNERS
Warszawa
praca stacjonarna
6034 dni temu

Ogłoszenie numer: 38609, z dnia 2008-01-08

Firma z branży motoryzacyjnej

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FAB/WAW

Opis stanowiska

Przyuczenie do zawodu na stanowiska : -Operatora pras -Montera samochodowego -Zgrzewacza nadwozi -Robotnika magazynowego

Wymagania

Ukończona zasadnicza szkoła zawodowa lub uzyskanie w trybie pozaszkolnym tytułu robotnika wykwalifikowanego.

Oferujemy

-Przyuczenie do zawodu -Umowę o pracę -Wynagrodzenie początkowe na poziomie 2000 zł brutto -Pakiet śwadczeń medycznych -Ścieżkę kariery zawodowej

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.