Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Pracownik działu zbytu

SCHNELL MOTOR ČR, s.r.o.
warmińsko-mazurskie, Cala Polska
praca stacjonarna
4814 dni temu

Ogłoszenie numer: 144725, z dnia 2011-04-22

Niemieckie przedsiębiorstwo SCHNELL MOTOR s.r.o. z siedzibą w Bruntal (Republika Czeska), szuka nowego pracownika na stanowisko pracownika działu zbytu.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Cala Polska

Opis stanowiska

  • dystrybucja
  • poszukiwanie nowych klientów i osób zainteresowanych w Polsce
  • prezentacje i targi
  • po przeszkoleniu samodzielne sporządzanie ofert.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie średnie z głównym naciskiem na technikę, budowę maszyn
  • prawo jazdy
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność, dążenie do celu, komunikatywność
  • kreatywność i niezawodność
  • znajomość komputera
  • gotowość do podróży.

Oferujemy

  • interesujące warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • laptop, telefon komórkowy oraz samochód firmowy po przeszkoleniu
  • przyjemna atmosfera pracy w młodym zespole
  • przeszkolenie w Niemczech.

Zatrudnienie: możliwe natychmiast
Lokalizacja:  Bruntál (CZ), Home office w Polsce.