Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Pracownik Działu Zaopatrzenia

Petralana SA
Bytom
praca stacjonarna
3876 dni temu

Ogłoszenie numer: 380740, z dnia 2014-02-06

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Nadzór nad dostawą surowców
  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz realizacji dostaw surowców i materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Staż pracy minimum 3 lata w zakładach produkcyjnych
  • Znajomość systemów łańcucha zaopatrzenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu IMPULS lub programów podobnych
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego