Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Żabno
Pracownik działu zakupu

AGRA Haymann Polska
Żabno
praca stacjonarna
5216 dni temu

Ogłoszenie numer: 102071, z dnia 2010-06-07

Firma AGRA Haymann Polska jest jednym z wiodących dystrybutorów artykułów dekoracyjnych w Europie Zachodniej, w związku z ekspansją na rynek Europy Środkowowschodniej poszukuje pracownika działu zakupu z terenu byłego województwa Tarnowskiego

Miejsce pracy: Żabno

Opis stanowiska

  • współudział w opracowywaniu polityki zakupowej
  • budowanie i prowadzenie bazy danych dostawców,
  • podejmowanie prac mających na celu rozwój technik negocjacyjnych i sposobów postępowania usprawniających procesy zakupowe,
  • pomoc w obsłudze administracyjnej działu zakupu
  • zabezpieczanie dostaw towarów oraz kontrola ich terminowości,
  • pogłębianie współpracy z aktualnymi dostawcami oraz poszukiwanie dostawców alternatywnych;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność planowania,
  • orientacja na zadania,
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, asertywność, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz Outlook
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupu będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • samodzielną pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego,