Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Złotniki
Pracownik Działu Zakupów

Romag
Złotniki, Złotniki K/poznania
praca stacjonarna
6746 dni temu

Ogłoszenie numer: 17808, z dnia 2006-02-06

Firma Romag zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem konstrukcji stalowych i urządzień specjalnych.

Miejsce pracy: Złotniki, Złotniki K/poznania

Opis stanowiska

Dział zakupów, osoba bezpośrednio podlegająca Kierownikowi Zakładu, odpowiedzialna za zakup materiałów potrzebnych do produkcji

Wymagania

obsługa komputera excel bardzo dobra znajomość rysunku technicznego znajomość branży metalowej i zagadnień związanych z obróbką metali wskazana znajomość języka niemieckiego zmysł techniczny - najlepiej wykształcenie techniczne

Oferujemy

Firma Romag oferuje ciekawą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej sie firmie. Zapraszamy do przesyłania aplikacji.