Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik działu wsparcia usług technicznych

Silliker Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4915 dni temu

Firma Silliker Polska oddział globalnej firmy MerieuxNutriscience , jednego z największych światowych dostawców usług technicznych w swojej kategorii dla branży żywnościowej w związku z rozszerzaniem zakresu usług poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
  • Biegła umiejętność korzystania z narzędzi pakietu Windows ( Excel)
  • Wysoka samodyscyplina i organizacja pracy
  • Potwierdzone wykształceniem umiejętności pracy biurowej z wykorzystaniem zaawansowanych technik komputerowych
  • Znajomość specyfiki branży żywnościowej mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:
  • Praca z dokumentami i danymi w formacie Excel, SQL
  • Prace organizacyjne w obszarze obsługi logistycznej realizowanych usług
Wybranym osobom oferujemy:
  • Intensywny program szkoleniowy i dostęp do zasobów wiedzy korporacyjnej
  • Pracę w dynamicznie rosnącej organizacji ukierunkowanej na najwyższą jakość świadczonych usług
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny