Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Pracownik Działu Wsparcia Technicznego

Comdrev Radosław Bielicki i Bartosz Bielicki Spółka jawna
zachodniopomorskie, Szczecinek, Połczyn Zdrój
praca stacjonarna
6391 dni temu

Ogłoszenie numer: 28637, z dnia 2007-04-20

Firma Comdrev powstała w 1988 r . Zajmuje się sprzedażą, serwisem sprzętu komputerowego, instalacją sieci LAN, a także szkoleniem przyszłych uzytkowników komputerów. Jest partnerem handlowym takich firm jak: ABC Data, IBM Polska, MAXDATA, Microsoft.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Szczecinek, Połczyn Zdrój

Nr Ref.: kwiecień 2007

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika działu wsparcia technicznego należeć będzie: - serwis sprzętu komputerowego; - serwis oprogramowania.

Wymagania

-wykształcenie min. średnie, -znajomość systemów operacyjnych: Windows XP, Windows serwer 2003, Linux; znajomość zagadnień z eksploatacji, konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego.

Oferujemy

-możliwość rozwoju zawodowego, -atrakcyjne wynagrodzenie; -miłą atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole; - szkolenia