Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / KIEROWNIK HALI

Warszawskie Centrum EXPO XXI sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa, Wola
praca stacjonarna
4781 dni temu

Ogłoszenie numer: 155723, z dnia 2011-07-13

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Wola

Opis stanowiska

  • Obsługa techniczno - logistyczna imprez
  • Kontakty z najemcami
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem podsystemów technicznych budynku (ogrzewania/klimatyzacji, wentylacji, systemu ppoż, elektrycznego, nagłośnienia, itp.)
  • Praca przy obsłudze imprez: koordynacja podwykonawców, przygotowywanie sal konferencyjnych, podwieszenia dekoracji, realizacja zamówionych usług i inne.
  • Nadzór nad jakością prac wykonywanych przez firmy podwykonawcze
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Chęć pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Talent organizacyjny oraz improwizacyjny (osoba, która w każdej sytuacji znajdzie praktyczne rozwiązanie)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Min. średnie wykształcenie - preferowane kierunki techniczne
  • Umiejętność posługiwania się komputerem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole technicznym
  • Ciekawą, różnorodną pracę
  • Pakiet socjalny