Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik działu sprzedaży

Belight Sp. z o.o.
mazowieckie, siedziba firmy Sękocin Nowy
praca stacjonarna
5542 dni temu

Ogłoszenie numer: 65776, z dnia 2009-05-21

firma będąca producentem i dostawcą opraw oświetleniowych poszukuje do swojego biura w Sękocinie Nowym/k.Warszawy

Miejsce pracy: mazowieckie, siedziba firmy Sękocin Nowy

Opis stanowiska

Głównym celem stanowiska będzie bieżąca obsługa klienta, ofertowanie oraz wystawianie faktur

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży art.oświetleniowych(przygotowywanie ofert, wystawianie faktur)
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu RAKSSQL Sprzedaż będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń w części uzależniony od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu