Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Pracownik działu sprzedaży

P.H.H. CEMPOL
Wałbrzych
praca stacjonarna
4977 dni temu
topp.jpg

Firma CEMPOL posiada potencjał, który sprosta wszelkim wymaganiom jakie stawiają nam nasi klienci . Nieustannie rozszerza swoją działalność, podejmując współpracę z nowymi partnerami. Naszą silną stroną jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Wykorzystując nasze doświadczenie oferujemy Państwu pełną obsługę, począwszy od przedstawienia kompleksowej oferty, poprzez stały kontakt z naszym Działem Sprzedaży , aż po dostarczenie towarów bezpośrednio do Państwa firmy.

Nr Ref.: PDS/HU

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zadania:

Praca w dziale sprzedaży w hurtowni motoryzacyjnej. Obsługa klientów węgiersko-języcznych.

Wymagania:
  • znajomość języka wegierskiego,
  • mile widziana znajomość branzy motoryzacyjnej,
  • mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

Stałą pracę w dynamicznie rozwijajacej się firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)